O dużym szczęściu może mówić czwórka osób jadących samochodem osobowym, który uczestniczył w nocnym zdarzeniu w Ogorzelcu.
Wczoraj przed godziną 22 ratownicy wezwani zostali do Ogorzelca. Na miejscu zobaczyli osobowy samochód wiszący na ogrodzeniu.
Z ustaleń policji wynika, że samochód prowadził 24-latek. Gdy stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w ogrodzenie. Samochód zawisł na płocie.
Oprócz kierowcy pojazdem jechała trójka pasażerów. Nikomu nic poważnego się nie stało.
Kierowca był trzeźwy, został ukarany mandatem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze