06/11/2025 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info
Czterej pasażerowie jadący samochodem osobowym mieli niezwykłe szczęście unikając poważnych obrażeń po nocnym zdarzeniu w Ogorzelcu. Wypadek miał miejsce wczoraj przed godziną 22, gdy pojazd 24-latka uderzył w ogrodzenie, wisząc na płocie. Mimo tego, że kierowca był trzeźwy, otrzymał mandat. Dzięki szybkiej reakcji ratowników nikomu z pasażerów nic poważnego się nie stało, co było ogromnym szczęściem w tej sytuacji.