Trwają ostatnie przygotowania do rozpoczęcia zajęć na wyremontowanej sali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.
W tym roku przeprowadzony został generalny remont budynku. Przeprowadzony został m.in. generalny remont dachu, wymieniono płytę główną boiska, wymieniona została wentylacja. Remont objął również zaplecze m.in. sanitariaty, szatnie, wymieniono grzejniki i drzwi. W auli zamontowano klimatyzację. Pomalowane zostało wnętrze budynku.
Pierwsze lekcje w wyremontowanej sali mają się odbyć w środę. Uroczyste otwarcie zaplanowane jest na 11 października, podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze