Reklama

Sala jak nowa

Trwają ostatnie przygotowania do rozpoczęcia zajęć na wyremontowanej sali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

 

W tym roku przeprowadzony został generalny remont budynku. Przeprowadzony został m.in. generalny remont dachu, wymieniono płytę główną boiska, wymieniona została wentylacja. Remont objął również zaplecze m.in. sanitariaty, szatnie, wymieniono grzejniki i drzwi. W auli zamontowano klimatyzację. Pomalowane zostało wnętrze budynku.

Pierwsze lekcje w wyremontowanej sali mają się odbyć w środę. Uroczyste otwarcie zaplanowane jest na 11 października, podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama