Nadleśnictwo Kamienna Góra zaprasza do wspólnego sadzenia lasu. Dla uczestników spotkania zaplanowano dodatkowe atrakcje.
Chętni do sadzenia lasu powinni pojawić się w najbliższą sobotę (19 października) o godzinie 10:00 w szkółce leśnej w Krzeszowie. Z sadzonkami i narzędziami uczestnicy udadzą się na zrąb w leśnictwie Krzeszów.
Podczas spotkania leśnicy opowiedzą o tym dlaczego wycinają drzewa, co sadzą i co planują na przyszłość. Spotkanie zakończy ognisko.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze