Reklama

S3 z tunelami ma już rok

Od roku możemy korzystać z odcinka drogi ekspresowej S3 między Bolkowem a Kamienną Górą. To na tym fragmencie ekspresówki są dwa tunele. Odcinek oddany został do użytkowania 31 lipca 2024 roku.

Z okazji pierwszych urodzin Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała trochę danych statystycznych dotyczący tego odcinka. W ciągu roku drogą przejechał ponad 2,3 mln pojazdów. Więcej (ponad 1,2 mln) jechało w stronę Lubawki. W kierunku Legnicy przejechało ponad 1,1 mln pojazdów. Najwięcej samochodów przejechało tunelami 1 maja 2025 roku. Zarządca drogi doliczył się wtedy 17,7 tys. pojazdów.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: GDDKiA
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama