Od roku możemy korzystać z odcinka drogi ekspresowej S3 między Bolkowem a Kamienną Górą. To na tym fragmencie ekspresówki są dwa tunele. Odcinek oddany został do użytkowania 31 lipca 2024 roku.
Z okazji pierwszych urodzin Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała trochę danych statystycznych dotyczący tego odcinka. W ciągu roku drogą przejechał ponad 2,3 mln pojazdów. Więcej (ponad 1,2 mln) jechało w stronę Lubawki. W kierunku Legnicy przejechało ponad 1,1 mln pojazdów. Najwięcej samochodów przejechało tunelami 1 maja 2025 roku. Zarządca drogi doliczył się wtedy 17,7 tys. pojazdów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze