Zgodnie z zapowiedziami Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozpisała kolejne przetargi na zaprojektowanie i wybudowanie drogi krajowej S-3 Nowa Sól ? Legnica.
Budowa na tym odcinku została podzielona na trzy etapy: od węzła Lubin Południe do węzła Legnica II, od węzła Kaźmierzów do węzła Lubin Północ oraz od węzła Lubin Północ do węzła Lubin Południe.
Wykonawca, który wygra przetarg będzie miał 33 miesiące na wybudowanie ?swojego? odcinka. Do czasu realizacji nie wlicza się okresów zimowych (od 15 grudnia do 15 marca).
Kolejne przetargi na budowę S-3 rozpisane maja być we wrześniu i październiku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze