Minionej nocy (z 2 na 3 września) ponownie użyteczny okazał się monitoring w Kamiennej Górze. Sprawcy drobnych, aczkolwiek uciążliwych wykroczeń coraz częściej odpowiadają za swoje czyny.
Przed północą kamera monitoringu nagrała 20-latka, który na placu Wolności przewracał kosze na śmieci. Chwilę później był przy nim patrol policji. Mężczyzna "wydmuchał" 2 promile. Dzisiaj pojawił się na komendzie i przyjął mandat.
Podobnych przypadków może być wkrótce więcej. Dzięki współpracy policji z kamiennogórskim Urzędem Miasta na ulicach służbę pełni więcej funkcjonariuszy. Rozmowy o dalszej współpracy trwają.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze