Reklama

Rządził koszami

Minionej nocy (z 2 na 3 września) ponownie użyteczny okazał się monitoring w Kamiennej Górze. Sprawcy drobnych, aczkolwiek uciążliwych wykroczeń coraz częściej odpowiadają za swoje czyny.


Przed północą kamera monitoringu nagrała 20-latka, który na placu Wolności przewracał kosze na śmieci. Chwilę później był przy nim patrol policji. Mężczyzna "wydmuchał" 2 promile. Dzisiaj pojawił się na komendzie i przyjął mandat.

Podobnych przypadków może być wkrótce więcej. Dzięki współpracy policji z kamiennogórskim Urzędem Miasta na ulicach służbę pełni więcej funkcjonariuszy. Rozmowy o dalszej współpracy trwają.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama