Trwa 3. edycja ?Setki w teatrze? czyli nagrań realizowanych przez Świdnicki Ośrodek Kultury z lokalnymi zespołami. W piątek premiera ostatniego wideo od popowego FanKlubu a w nadchodzących tygodniach czekają nas jeszcze nowości od Hortus (hard rock), Toxide (hard rock), Plethora (metal) i Ślad (blues).
FanKlub to grupa grająca melodyjny, wpadający w ucho pop, z charakterystycznym, mocnym wokalem charyzmatycznej liderki Małgorzaty Szabuni, która oprócz śpiewu jest również autorką muzyki i tekstów. Chociaż sama pochodzi ze Świdnicy, w zespole towarzyszą jej muzycy z różnych miast, m.in. Strzegomia, Wałbrzycha i Legnicy. Jako jedni z nielicznych zaprezentowali się zeszłorocznej jesieni podczas koncertu na deskach sali teatralnej ŚOK. W tym samym miejscu w styczniu 2021 nagrali 3 utwory, które w komplecie będą dostępne już dziś o 20:00 na kanale YouTube Świdnickiego Przeglądu Muzycznego: http://www.youtube.com/c/ŚwidnickiPrzeglądMuzyczny
Więcej informacji o projekcie, w tym linki do galerii zdjęć oraz do poprzednio nagranych ?setek?, dostępne jest na stronie projektu: http://sok.com.pl/setka/
Zapraszamy do obejrzenia pierwszego singla FanKlub pt. ?To coś?: http://youtu.be/scOvSZHt4bQ
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze