Reklama

Ruszyły premiery nagrań świdnickich zespołów pop, rock, metal i blues - wideo

Trwa 3. edycja ?Setki w teatrze? czyli nagrań realizowanych przez Świdnicki Ośrodek Kultury z lokalnymi zespołami. W piątek premiera ostatniego wideo od popowego FanKlubu a w nadchodzących tygodniach czekają nas jeszcze nowości od Hortus (hard rock), Toxide (hard rock), Plethora (metal) i Ślad (blues).

 

FanKlub to grupa grająca melodyjny, wpadający w ucho pop, z charakterystycznym, mocnym wokalem charyzmatycznej liderki Małgorzaty Szabuni, która oprócz śpiewu jest również autorką muzyki i tekstów. Chociaż sama pochodzi ze Świdnicy, w zespole towarzyszą jej muzycy z różnych miast, m.in. Strzegomia, Wałbrzycha i Legnicy. Jako jedni z nielicznych zaprezentowali się zeszłorocznej jesieni podczas koncertu na deskach sali teatralnej ŚOK. W tym samym miejscu w styczniu 2021 nagrali 3 utwory, które w komplecie będą dostępne już dziś o 20:00 na kanale YouTube Świdnickiego Przeglądu Muzycznego: http://www.youtube.com/c/ŚwidnickiPrzeglądMuzyczny

Reklama

Więcej informacji o projekcie, w tym linki do galerii zdjęć oraz do poprzednio nagranych ?setek?, dostępne jest na stronie projektu: http://sok.com.pl/setka/

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego singla FanKlub pt. ?To coś?: http://youtu.be/scOvSZHt4bQ

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama