Burmistrz Tomasz Kulon poinformował dzisiaj (wtorek, 28 maja) radnych, że najprawdopodobniej wkrótce rozpocznie się adaptacja byłego dworca kolejowego na hotel.
? Liczymy na to, że budowa lada moment ruszy. Nie mówię, że na 100%, ale na 99,99%. ? mówił burmistrz.
Burmistrz wyjaśnił, że geodeci wymierzyli już działki, które zostaną ogrodzone podczas budowy. T. Kulon przekazał zapewnienie inwestora, że pieniądze na budowę firma powinna uzyskać do końca miesiąca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze