Jak informuje kamiennogórski Urząd Miasta, 15 kwietnia rozpocznie się remont mostu nad rzeką Bóbr. Konstrukcja jest częścią ul. Lompy.
- Na czas prowadzenia robót most zostanie całkowicie wyłączony z ruchu kołowego, a w jego obrębie będzie wprowadzona organizacja ruchu zastępczego. Prace na obiekcie będą prowadzone przy założeniu utrzymania ruchu pieszego jednym chodnikiem z możliwością czasowych zamknięć przejścia wynikających z technologii wykonywanych robót. - informują urzędnicy.
Prace mają potrwać do września.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze