Reklama

Ruch jednokierunkowy na Śnieżkę

Od soboty, 11 lipca, do końca sierpnia, Karkonoski Park Narodowy wprowadza jednokierunkowy ruch na szczyt Śnieżki szlakiem czerwonym, czyli Zakosami. Na Drodze Jubileuszowej nadal można wędrować w obu kierunkach.

 

Śnieżka jest jednym z najważniejszych celów wędrówek turystów. Od początku wakacji, na jej szczyt wspinało się średnio dziennie 3000 osób, a w weekendy blisko 4000. To duża liczba osób, a Zakosy to szlak kamienisty, wąski a więc i zatłoczony.

Aby zapewnić bezpieczeństwo na szlaku oraz minimalizować trudności w mijaniu się turystów na Zakosach wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama