IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 8:00 17 lutego do 20:00 18 lutego.
W obszarze poniżej 700 m n.p.m. prognozuje się wzrost temperatury powietrza powodujący odwilż i topnienie pokrywy śnieżnej. Temperatura minimalna w okresie ważności ostrzeżenia od 0°C do 2°C. Temperatura maksymalna w środę od 1°C do 4°C; w czwartek od 4°C do 8°C. Suma opadów deszczu (powodujących szybsze topnienie pokrywy śnieżnej) za okres Ostrzeżenia od 4 mm do 8 mm. Wiatr o średniej prędkości od 10 km/h do 20 km/h, z porywami do 55 km/h, z zachodu, w czwartek słabnący do 6-12 km/h i skręcający na południowo-wschodni.
Stopień zagrożenia oceniony został na 1 (najniższy), prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska na 90%.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze