Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze wraz z opiekunami wylecieli dzisiaj do Portugalii. Wezmą udział w stażach zawodowych.
Młodzież jedzie do Povoa de Varzim. W ramach programu Erasmus+ wezmą udział w czterotygodniowych stażach. W tym roku w programie uczestniczy siedemnaścioro uczniów. To reprezentanci różnych klas i różnych zawodów.
Młodzież ZSZiO co roku bierze udział w stażach zawodowych organizowanych w różnych państwach Europy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze