Zarządcy placów zabaw i parków w różny sposób informują mieszkańców o zakazie korzystania z takich miejsc.
W Kamiennej Górze place i skwery ogrodzone zostały biało-cerwoną taśmą. Na częsci ławek naklejone zostały kartki z informacją o zamknięciu placu.

W Lubawce, przy wejściu do parku Watra taśm nie ma, są za to dodatkowe informacje.

W Marciszowie place zabaw są nadal otwarte. Informacji o zakazie przy wejściu nie ma.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze