Źle zakończyła się nocna jazda 19-letniego kierowcy po Kamiennej Górze. Spowodowane przez niego straty to co najmniej kilka tysięcy złotych.
Według policji 19-latek ma prawo jazdy od dwóch miesięcy. W nocy (około 3:30) miał wprowadzić swój samochód w poślizg. Pojazdu nie opanował, stracił nad nim panowanie i uderzył w wiatę na parkingu. Zniszczył konstrukcję i uszkodził samochód.
Młody kierowca stanie przed sądem.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze