W dniu wczorajszym tj. 30.12.2021 r. w Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu odbyło się oficjalne wręczenie nagród w ramach konkursu ?Rosnąca odporność?, w którym Gmina Lubawka została laureatem. Nagrodę w wysokości 500 000,00 zł w imieniu Burmistrza Miasta Lubawka odebrał Sekretarz Urzędu Miasta Lubawka Pan Arkadiusz Dybiec.
Otrzymana nagroda to sukces Gminy Lubawka, na który zapracowało wiele osób. Podziękowania kierujemy do jednostek OSP w Gminie Lubawka za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu dowozu mieszkańców do placówek szczepiennych, Koła Gospodyń Wiejskich Bukowianki za organizację festynów, na których mieszkańcy również mogli przyjąć dawkę szczepionki, Pracownikom Służby Zdrowia, wszystkim zaangażowanym w proces szczepienny oraz Mieszkańcom. Dzięki Państwu otrzymaliśmy środki, które pozwolą nam kontynuować działania związane z przeciwdziałaniem skutków Covid-19 oraz dalszej promocji szczepień.
Przypomnijmy, konkurs ?Rosnąca odporność? skierowany był do gmin w Polsce i premiował te, które w okresie 1 sierpnia ? 31 października 2021 roku osiągnęły najwyższy wzrost zaszczepienia swoich mieszkańców.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze