Reklama

Rosnąca odporność

W dniu wczorajszym tj. 30.12.2021 r. w Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu odbyło się oficjalne wręczenie nagród w ramach konkursu ?Rosnąca odporność?, w którym Gmina Lubawka została laureatem. Nagrodę w wysokości 500 000,00 zł w imieniu Burmistrza Miasta Lubawka odebrał Sekretarz Urzędu Miasta Lubawka Pan Arkadiusz Dybiec.


Otrzymana nagroda to sukces Gminy Lubawka, na który zapracowało wiele osób. Podziękowania kierujemy do jednostek OSP w Gminie Lubawka za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu dowozu mieszkańców do placówek szczepiennych, Koła Gospodyń Wiejskich Bukowianki za organizację festynów, na których mieszkańcy również mogli przyjąć dawkę szczepionki, Pracownikom Służby Zdrowia, wszystkim zaangażowanym w proces szczepienny oraz Mieszkańcom. Dzięki Państwu otrzymaliśmy środki, które pozwolą nam kontynuować działania związane z przeciwdziałaniem skutków Covid-19 oraz dalszej promocji szczepień.
Przypomnijmy, konkurs ?Rosnąca odporność? skierowany był do gmin w Polsce i premiował te, które w okresie 1 sierpnia ? 31 października 2021 roku osiągnęły najwyższy wzrost zaszczepienia swoich mieszkańców.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama