Miłośnicy chemii z Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli dzisiaj (poniedziałek, 27 maja) w lekcji zorganizowanej w ramach Orlen School Projekt.
Do kamiennogórskiej szkoły przyjechały Alicja Figiel i Anna Olszyńska, które przekazały uczniom informacje dotyczące ropy naftowej i gazu łupkowego. Lekcja nie ograniczyła się do multimedialnej prezentacji. Chemicy mogli obejrzeć doświadczenie.
Najbardziej aktywni uczestnicy spotkania otrzymali nagrody, programy dotyczące ropy naftowej.
O udział szkoły w projekcie zabiegała Ewa Szczerba.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze