Jutro (niedziela, 22 września) w kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze odbędzie się koncert upamiętniający 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej, Dzień Sybiraka oraz Dzień Podziemnego Państwa Polskiego.
W kościele wystąpi Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego. Początek koncertu o godzinie 19:00. Wstęp wolny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze