W rocznicę uchwalenia konstytucji (3 maja) Dom Kultury w Lubawce (ul. Kamieniennogórska 19) zaprasza na koncert.
Tego dnia w Lubawce wystąpią Dorota Ujda-Jankiewicz (sopran), Andrzej Jankiewicz (tenor) i Miroosław Owczarek (baryton). Artyści wrocławskich scen muzycznych zaprezentują pieśni patriotyczne oraz operetkowe i musicalowe przeboje.
Początek koncertu zaplanowano na godzinę 17:00, bilety kosztują 5 zł.

Fotografia plakatu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze