Dzisiaj (środa, 16 października) kamiennogórzanie świętowali 41. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Papieża Jana Pawła II.
Tradycyjnie, po raz 16, mieszkańcy spotkali się przy obelisku stojącym przy ul. Papieża Jana Pawła II. Przy obelisku zapalone zostały znicze i ułożone kwiaty. Na pobliskim skwerze ustawiono scenę, na której wystąpiły dzieci i młodzież. Odbyła się również wspólna modlitwa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze