Rozpoczął się remont mostu w Bukówce w ciągu drogi wojewódzkiej Lubawka - Miszkowice. Kierowcy planujący przejazd tą trasą powinni liczyć się z utrudnieniami.
Przejazd przez most możliwy jest jednym pasem.
Przeniesiony został przystanek autobusowy w kierunku na Miszkowice. Teraz znajduje się przed skrzyżowaniem, na wysokości przystanku w kierunku na Lubawkę.
Prace na moście mają potrwać do lipca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze