Utrudnienia na ul. Lompy w Kamiennej Górze potrwają dłużej niż zakładano. Po sfrezowaniu nawierzchni okazało się, że podziemna sieć wodno-kanalizacyjna jest w złym stanie i przed położeniem nowego asfaltu trzeba ją wymienić.
Prace obejmą cały remontowany odcinek drogi. Prowadzić je będzie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Kamiennej Górze. Prace ziemne mają się rozpocząć 19 maja. W czasie remontu przejazd ul. Lompy będzie możliwy, ale utrudniony.
Nowy asfalt na tym odcinku ma być położony w drugiej połowie czerwca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze