Reklama

Relax w Kielcach

Wczoraj (niedziela, 19 marca) zawodnicy KS Relax Kamienna Góra wystartowali w Pucharze Polski w Wyciskaniu Leżąc, eliminacjach do mistrzostw świata. Zawody odbyły się w Kielcach.

Anna Hypś z wynikiem 72,5 kg zajęła trzecie miejsce w kategorii juniorek open oraz również trzecie miejsce w kategorii seniorek do 52 kg.

Sylwia Rembiasz była druga w kategorii open weteranek z wynikiem 70 kg.

Paweł Rembiasz zajął szóste miejsce w kategorii open weteranów (40-49 lat) z wynikiem 195 kg.

Adrian Rosiecki zajął piąte miejsce w kategorii seniorów do 93 kg z wynikiem 212.5 kg.

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu: A. Sobierajska Ubezpieczenia oraz Kamiennogórski DJ’S TEAM.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama