Wczoraj (niedziela, 19 marca) zawodnicy KS Relax Kamienna Góra wystartowali w Pucharze Polski w Wyciskaniu Leżąc, eliminacjach do mistrzostw świata. Zawody odbyły się w Kielcach.
Anna Hypś z wynikiem 72,5 kg zajęła trzecie miejsce w kategorii juniorek open oraz również trzecie miejsce w kategorii seniorek do 52 kg.
Sylwia Rembiasz była druga w kategorii open weteranek z wynikiem 70 kg.
Paweł Rembiasz zajął szóste miejsce w kategorii open weteranów (40-49 lat) z wynikiem 195 kg.
Adrian Rosiecki zajął piąte miejsce w kategorii seniorów do 93 kg z wynikiem 212.5 kg.
Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu: A. Sobierajska Ubezpieczenia oraz Kamiennogórski DJ’S TEAM.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze