Reklama

Reaktywacja trójboju

W miniony weekend dwójka zawodników KS Relax Kamienna Góra walczyła na pomoście Mistrzostw Polski juniorów i seniorów w trójboju siłowym, które odbyły się w Giżycku.



Kamiennogórski klub reprezentowali Alicja Ilczuk o Adrian Rusiecki.

Alicja Ilczuk wywalczyła złoty medal w kategorii juniorek do lat 23 w wadze 84kg oraz srebrny medal w kategorii open juniorek do lat 23.
Wyniki: przysiad ze sztangą 117,5kg, wyciskanie sztangi leżąc 75kg, martwy ciąg 115 kg, trójbój 307,5 kg.

Adrian Rosiecki zdobył brązowy medal w kategorii seniorów w wadze do 93kg.
Wyniki: przysiad ze sztangą  260kg, wyciskanie sztangi leżąc 195 kg, martwy ciąg 245 kg, trójbój 700kg.

To pierwszy od lat start kamiennogórskich zawodników i reaktywacja trójboju siłowego w klubie KS Relax.


Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama