W miniony weekend dwójka zawodników KS Relax Kamienna Góra walczyła na pomoście Mistrzostw Polski juniorów i seniorów w trójboju siłowym, które odbyły się w Giżycku.
Kamiennogórski klub reprezentowali Alicja Ilczuk o Adrian Rusiecki.
Alicja Ilczuk wywalczyła złoty medal w kategorii juniorek do lat 23 w wadze 84kg oraz srebrny medal w kategorii open juniorek do lat 23.
Wyniki: przysiad ze sztangą 117,5kg, wyciskanie sztangi leżąc 75kg, martwy ciąg 115 kg, trójbój 307,5 kg.
Adrian Rosiecki zdobył brązowy medal w kategorii seniorów w wadze do 93kg.
Wyniki: przysiad ze sztangą 260kg, wyciskanie sztangi leżąc 195 kg, martwy ciąg 245 kg, trójbój 700kg.
To pierwszy od lat start kamiennogórskich zawodników i reaktywacja trójboju siłowego w klubie KS Relax.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze