Wczoraj (wtorek, 9 czerwca) na terenie powiatu kamiennogórskiego można było zauważyć zwiększone siły policji. Dodatkowe patrole pojawiły się w ramach akcji "Razem na powiaty".
Na terenie powiatu kamiennogórskiego, oprócz miejscowych policjantów, pracowali funkcjonariusze z Jeleniej Góry, Zgorzelca, Bolesławca, Lwówka Śląskiego, Lubania. Podczas akcji sprawdzane było zachowanie kierowców: przekraczanie dozwolonej prędkości, korzystanie z pasów bezpieczeństwa, trzeźwość, stan pojazdu.
Podczas akcji skontrolowano 77 pojazdów, w tym 60 kierujących została ukarana mandatami, wobec jednego kierującego sporządzono wniosek o ukaranie do sądu, pozostali zostali pouczeni. Ponadto policjanci zatrzymali 4 dowody rejestracyjne w związku ze złym stanem technicznym pojazdów, 2 prawa jazdy. Zatrzymali w trakcie pościgu kierującego nie posiadającego uprawnień do kierowania pojazdami, który poruszał się pojazdem pod wpływem środków odurzających.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze