Reklama

Razem na powiaty

Wczoraj (wtorek, 9 czerwca) na terenie powiatu kamiennogórskiego można było zauważyć zwiększone siły policji. Dodatkowe patrole pojawiły się w ramach akcji "Razem na powiaty".

 

Na terenie powiatu kamiennogórskiego, oprócz miejscowych policjantów, pracowali funkcjonariusze z Jeleniej Góry, Zgorzelca, Bolesławca, Lwówka Śląskiego, Lubania. Podczas akcji sprawdzane było zachowanie kierowców: przekraczanie dozwolonej prędkości, korzystanie z pasów bezpieczeństwa, trzeźwość, stan pojazdu.

Podczas akcji skontrolowano 77 pojazdów, w tym 60 kierujących została ukarana mandatami, wobec jednego kierującego sporządzono wniosek o ukaranie do sądu, pozostali zostali pouczeni. Ponadto policjanci zatrzymali 4 dowody rejestracyjne w związku ze złym stanem technicznym pojazdów, 2 prawa jazdy. Zatrzymali w trakcie pościgu kierującego nie posiadającego uprawnień do kierowania pojazdami, który poruszał się pojazdem pod wpływem środków odurzających.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama