Z okazji Dnia Dziecka sołectwo raszowskie zorganizowało piknik rodzinny. Impreza odbyła się przy wiejskiej świetlicy w Raszowie, zaproponowano wiele atrakcji dla najmłodszych.
Z przytupem, od pokazu zumby rozpoczęła się rodzinna zabawa. Dla najmłodszych przygotowano konkursy zręcznościowe, dmuchańce, malowanie twarzy. Rodzinnie można było zrobić sobie wesołe zdjęcia w budce fotograficznej, obejrzeć samochód strażacki z Pisarzowic oraz sprawdzić się w celowaniu wodą do celu.
Nie zapomniano o pysznych przekąskach i słodkich niespodziankach dla najmłodszych. W konkursach wzięli udział nie tylko najmłodsi, równie dobrze bawili się rodzice i nieco starsze rodzeństwo.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze