Stowarzyszenie "Leszczynieckie Perspektywy" zaprasza na rajd pieszy do kopalni Podgórze. Rajd odbędzie się 1 maja, wyjście zaplanowano na godzinę 11.00.
Uczestnicy wyruszą z placu zabaw w Leszczyńcu, Drogą głodu dojdą do Ogorzelca, a następnie przez Przełącz Kowarską dotrą do kopalni Podgórze. Trasa ma około 5 km długości.
Zapisy przyjmowane są telefonicznie. Koszt udziału to 4 zł od osoby.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze