Zawodnicy Fight Club Lubawka uczestniczyli w Mistrzostwach Świata / Pucharze Świata w Grodzisku Mazowieckim.
W zawodach rywalizowało ok. 1400 zawodników z całego świata. Trzy zawodniczki z lubawskiego klubu wróciły z tych zawodów z pucharami i medalami. Nikola Kopeć zajęła drugie miejsce w kata i trzecie w kumite. Amelia Kazuro wywalczyła brąz w kumite. Basia Suszek zdobyła brąz w kumite.
Instruktorka lubawskiego klubu Marcelina Kurzeja-Wyrostek była w gronie sędziów tych zawodów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze