29 listopada 2025 w Grodzisku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Świata WKB oraz Puchar Świata U-12. W zawodach udział wzięło blisko 1400 zawodników z 36 Państw. Rywalizacja sportowa od samego początku przebiegała na najwyższym Światowym poziomie tak jak na tak Prestiżowe zawody przystało.
Kamiennogórski Klub Oyama reprezentowali:
Filip Kuras w kat. 10-11 lat - 35 kg odpada w 1/16 finału PŚ
Irina Vitkovska w kat. 12-13 lat +50 kg w drugim pojedynku przegrywa z Mistrzynią kategorii w 1/8 finału MŚ
Agata Budzicz, Oliwia Tobiasz i Maja Polak wszystkie w kat. 14-15 lat -50 kg Ulegają swoim rywalką w 1/8 finału MŚ
Maja Hendrzak 14-15 lat +60 kg w drugiej walce przegrywa w 1/8 finału MŚ
Edyta Mazur 16-18 lat +60 kg przegrywa w 1/16 finału
Karol Surmiak 16-18 lat -75kg w drugim pojedynku przegrywa z Vice Mistrzem w 1/4 finału Mistrzostw Świata.
Ogromne Gratulacje i podziękowania dla zawodników za przygotowania do zawodów i walkę na macie do samego końca, zdobywamy ogromne doświadczenie, które mam nadzieję pozwoli nam być lepszymi w naszej pasji Osu!
informacja: Łukasz Mazur
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze