Reklama

Mistrzostwa Świata WKB oraz Puchar Świata U-12

29 listopada 2025 w Grodzisku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Świata WKB oraz Puchar Świata U-12. W zawodach udział wzięło blisko 1400 zawodników z 36 Państw. Rywalizacja sportowa od samego początku przebiegała na najwyższym Światowym poziomie tak jak na tak Prestiżowe zawody przystało.

Kamiennogórski Klub Oyama reprezentowali:

Filip Kuras w kat. 10-11 lat - 35 kg odpada w 1/16 finału PŚ

Irina Vitkovska w kat. 12-13 lat +50 kg w drugim pojedynku przegrywa z Mistrzynią kategorii w 1/8 finału MŚ

Agata Budzicz, Oliwia Tobiasz i Maja Polak wszystkie w kat. 14-15 lat -50 kg Ulegają swoim rywalką w 1/8 finału MŚ

Reklama

Maja Hendrzak 14-15 lat +60 kg w drugiej walce przegrywa w 1/8 finału MŚ

Edyta Mazur 16-18 lat +60 kg przegrywa w 1/16 finału

Karol Surmiak 16-18 lat -75kg w drugim pojedynku przegrywa z Vice Mistrzem w 1/4 finału Mistrzostw Świata.

Ogromne Gratulacje i podziękowania dla zawodników za przygotowania do zawodów i walkę na macie do samego końca,  zdobywamy ogromne doświadczenie,  które mam nadzieję pozwoli nam być lepszymi w naszej pasji Osu!

informacja: Łukasz Mazur

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama