Reklama

Uczniowie ZSZiO z pucharami po Centralnym Zlocie Klas Wojskowych

Z dwoma pucharami wracają uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Orzysza w województwie warmińsko-mazurskim.

Uczniowie brali udział w Centralnym Zlocie Klas Wojskowych. Ostatnie dni spędzili na poligonie w Bemowie Piskim.

Maciej Jasiurkowski z klasy 4a technik logistyk okazał się najlepszy strzelcem. Zdobył pierwsze miejsce indywidualnie w kategorii strzelanie z kbks. Cała drużyna ZSZiO zdobyła trzecie miejsce w kategorii „Mistrza dyscypliny”.

W zlocie uczestniczyło ok. 500 kadetó z całej Polski. Z ZSZiO pojechało 20 uczniów pod opieką Katarzyny Mitro i Andrzeja Podwiki.  

Reklama


 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama