Z dwoma pucharami wracają uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Orzysza w województwie warmińsko-mazurskim.
Uczniowie brali udział w Centralnym Zlocie Klas Wojskowych. Ostatnie dni spędzili na poligonie w Bemowie Piskim.
Maciej Jasiurkowski z klasy 4a technik logistyk okazał się najlepszy strzelcem. Zdobył pierwsze miejsce indywidualnie w kategorii strzelanie z kbks. Cała drużyna ZSZiO zdobyła trzecie miejsce w kategorii „Mistrza dyscypliny”.
W zlocie uczestniczyło ok. 500 kadetó z całej Polski. Z ZSZiO pojechało 20 uczniów pod opieką Katarzyny Mitro i Andrzeja Podwiki.
Zobacz także:

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze