Zbliża się rozpoczęcie piłkarskiego sezonu. Rozgrywki Pucharu Polski w okręgu jeleniogórskim ruszą 11 sierpnia z udziałem drużyn z powiatu kamiennogórskiego.
Wczoraj wylosowane zostały pary pierwszej rundy Pucharu Polski.
Bóbr Marciszów podejmować będzie KS Łomnica, Olimpia Kamienna Góra Victorię Jelenia Góra, Czarni Przedwojów Orła Mysłakowice. Na wyjeździe Uran Okrzeszyn zagra z FC Karpacz, a Amfibolit Leszczyniec z Bolko Bolków.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze