Reklama

Puchar dla gminy

W dzisiejszej (środa, 26 lutego) sesji rady gminy Kamienna Góra uczestniczyli przedstawiciele powiatowego i gminnego zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych.

 

Zbigniew Bednarek i Zdzisław Boroń przekazali na ręce wójta Patryka Strausa puchar za osiągnięcia mieszkańców gminy Kamienna Góra w zeszłorocznych XX Dolnośląskich Igrzyskach Mieszkańców Wsi i Miast.

Tradycyjnie gmina zajęła w tej sportowej rywalizacji wysokie miejsce. W zeszłym roku wywalczyła 6 miejsce na prawie 80 gmin.

Igrzyska mają promować masowy sport wśród mieszkańców miast i wsi. Rozgrywane są na szczeblu powiatowy, strefowym i wojewódzkim. Każde z miejsc jest punktowane, o miejscu na koniec roku decyduje suma punktów.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama