W dzisiejszej (środa, 26 lutego) sesji rady gminy Kamienna Góra uczestniczyli przedstawiciele powiatowego i gminnego zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych.
Zbigniew Bednarek i Zdzisław Boroń przekazali na ręce wójta Patryka Strausa puchar za osiągnięcia mieszkańców gminy Kamienna Góra w zeszłorocznych XX Dolnośląskich Igrzyskach Mieszkańców Wsi i Miast.
Tradycyjnie gmina zajęła w tej sportowej rywalizacji wysokie miejsce. W zeszłym roku wywalczyła 6 miejsce na prawie 80 gmin.
Igrzyska mają promować masowy sport wśród mieszkańców miast i wsi. Rozgrywane są na szczeblu powiatowy, strefowym i wojewódzkim. Każde z miejsc jest punktowane, o miejscu na koniec roku decyduje suma punktów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze