Zgodnie z zapowiedziami na terenie powiatu kamiennogórskiego spadł pierwszy tej zimy śnieg. Czy mimo wielu zapowiedzi drogowcy i zarządcy chodników zaspali?
Śnieg padał przez prawie cały piątek. W większości topił się na jezdni. Obecnie (17:30) temperatura powietrza spadła do około -4 stopni. Ruch na drogach zmalał. Tym samym wiele, zwłaszcza mniej uczęszczanych dróg pokryta jest cienką warstwą lodu.
Większość chodników w ciągu dnia nie została zabezpieczona. Tym samym poruszanie się po mieście stało się trudniejsze niż zazwyczaj.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze