IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 0:00 20 kwietnia do 7:00 22 kwietnia.
Prognozuje się spadek temperatury do -4°C do -1°C, a przy gruncie do -6°C. W nocy z wtorku na środę przymrozki tylko lokalnie, a temperatura minimalna spadnie do -1°C, a przy gruncie do -3°C. W dzień temperatura maksymalna do 11°C, 14°C.
Stopień zagrożenia oceniony został na 1 (najniższy), prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska na 90%.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze