Reklama

Przyjęci do społeczności szkolnej

Dzisiaj (czwartek, 19 września) w szkole podstawowej w Lubawce odbyło się pasowanie i ślubowanie pierwszoklasistów.

 

Zanim najmłodsi uczniowie zostali oficjalnie przyjęci do społeczności szkolnej musieli zaprezentować umiejętności zdobyte przez kilka dni nauki. Pierwszoklasiści zaprezentowali się w programie artystycznym, wykonywali piosenki, recytowali wiersze, zaprezentowali sprawność fizyczną i dobre wychowanie.

Każdy z małych uczniów został pasowany na pierwszoklasistę. Otrzymał pamiątkowy dyplom i prezent od starszych kolegów.

W tym roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce powstały dwie klasy pierwsze. Uczy się w nich 44 uczniów.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama