Wczoraj i dzisiaj (środa, czwartek, 23-24 października) w Liceum Ogólnokształcącym w Kamiennej Górze odbyły się otrzęsiny pierwszoklasistów.
Impreza podzielona została na dwa dni z uwagi na podwójny rocznik, który rozpoczął w tym roku naukę w "ogólniaku". Pierwszego dnia w zabawie uczestniczyli absolwenci gimnazjów, dzisiaj szkół podstawowych.
Tegoroczne otrzęsiny wzorowane były na pokazie mody. Każda z klas pierwszych musiała przygotować przebrania i prezentacje. Występy i wykonane zadania oceniało jury,ł
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze