Kamiennogórscy policjanci uczestniczą w cyklu spotkań z przedszkolakami i uczniami szkół. Przed feriami przypominają o zasadach bezpieczeństwa.
W ostatnich dniach policjanci spotkali się m.in. z uczniami szkół w Krzeszowie i Szarocinie. Przypomnieli m.in. zasady bezpieczeństwa na drodze, w domu, wobec osób obcych, czy też podczas zimowych zabaw na świeżym powietrzu. Przypomniane zostały również numery telefonów alarmowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze