Kamiennogórska Olimpia zmierzyła się dzisiaj na swoim stadionie z Victorią Ruszów. Goście byli wyraźnie słabsi. Mecz kończyli w dziesiątkę.
Od początku spotkania inicjatywę mieli piłkarze Olimpii. Piłkarze Victorii mieli problem aby wyjść ze swojej połowy. Ataki na bramkę Budy przeprowadzali z kontry.
Pierwsza bramka wpadła już w 14 minucie. Po rzucie rożnym piłkę do siatki gości skierował Marcin Hadała. Olimpia ciągle atakowała. Bliski podwyższenia wyniku był Michał Zarzecki w 35 minucie. Młody piłkarz uderzył jednak obok słupka. W 41 minucie sędzia podyktował rzut wolny dla Olimpii. Piłkę technicznie uderzył Marcin Masiel kierując futbolówkę wprost do siatki. Po chwili goście pokonali Bogdana Budę zdobywając kontaktową bramkę.
W drugiej połowie goście uwierzyli w remis i mocno przycisnęli często atakując. Najczęściej ich akcje kończyły się nie oddaniem strzały na bramkę. W 65 minucie Masiel atakował bramkę gości. Bramkarz wyszedł z bramki w jego kierunku. Doświadczony piłkarz zauważył na środku pola karnego, niepilnowanego, Wojciecha Błażyńskiego. Masiel podał piłkę jednak Błażyński uderzył nad poprzeczką pustej bramki. Okazję do podwyższenia wyniku miał też Hadała, który po długim samotnym rajdzie, w sytuacji sam na sam, uderzył obok słupka. Kibice na trzecia bramkę dla Olimpii musieli poczekać do 88 minucie kiedy Przemek Powiertowski przelobował bramkarza gości ustalając wynik meczu.
W końcówce spotkania zrobiło się nerwowo. Posypały się żółte kartki. Większość otrzymali goście za dyskusje z sędzią. Za faul na Zarzeckim czerwony kartonik zobaczył Bartosz Kopani. Żółte kartki otrzymali m.in. Hadała i Błażyński. Dla obu piłkarzy to już czwarty żółty kartonik w sezonie. Oznacza to, że w kolejnym meczu już nie wystąpią.
Olimpia Kamienna Góra : Victoria Ruszów 3:1 (2:1)
Skład Olimpia Kamienna Góra: B. Buda, D. Wąchała, Ł. Kraszewski, G. Kuk, M. Hadała, M. Zarzecki (88? R. Krzysztofek), P. Powiertowski, W. Błażyński, M. Masiel, M. Wieczorek (65? H. Furmanek), D. Bocheński (46? T. Kiełbasa).
Skład Victoria Ruszów: P. Leńczuk D. Dziewiatak, K. Frydlewicz, P. Radomirski, K. Świercz (75? G. Borkowski), B. Kopania, M. Skiba, M. Wacław (46? A. Peroński), M. Kowalski, B. Stelmach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze