Jutro (środa, 8 stycznia) odbędzie się oficjalne otwarcie punktu ładowania samochodów elektrycznych w Kamiennej Górze. Do testów udostępnione zostaną dwa samochody.
Jak już informowaliśmy (Dla elektryków) stacja powstał na parkingu przy Al. Wojska Polskiego, za sądem. Punkt powstał w ramach projektu e-Sudety.
Oficjalne otwarcie stacji ładowania odbędzie się jutro (środa, 8 stycznia) o godzinie 11:00.
Podczas otwarcia będzie można przetestować dwa samochody elektryczne, 5-osobowe zoe - 2-osobowe kangoo.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze