Miasto Kamienna Góra ogłosiło przetarg na dzierżawę parkometrów i urządzeń niezbędnych do obsługi Strefy Płatnego Parkowania.
Przetarg dotyczy dzierżawy i montażu 14 parkometrów, które ustawione zostaną w miejscu dotychczasowych urządzeń. Wybrana firma będzie musiała również dostarczyć sprzęt niezbędny do obsługi strefy oraz przeszkolić osoby go obsługujące. Zajmie się również serwisem i naprawą urządzeń. Oferowane miastu urządzenia nie mogą być starsze niż 4-letnie (rok produkcji 2016).
Oferty składać można do 28 kwietnia. O wyborze oferty decydować ma cena (60) i deklarowany czas usunięcia zgłaszanych awarii (40). Umowa ma obowiązywać do 31 maja 2022 roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze