Dolnośląska Służba Dróg i Kolei otworzyła dzisiaj oferty złożone w przetargu na zaprojektowanie i wykonanie prac związanych z rewitalizacją linii kolejowej między Ogorzelcem a Kamienną Góra. To kolejny przetarg związany z odtworzeniem całej linii z Kowar do Kamiennej Góry
Na wykonanie prac DSDiK zaplanowała ponad 34,1 mln zł. To mniej niż zaproponowali oferenci. Najtańszą ofertę złożyła firma Zomax z miejscowości Poraj. Swoją pracę firma wyceniła na ponad 43,6 mln zł. Najdroższą ofertę złożyło konsorcjum firm z przedsiębiorstwem Torkol z Tych na czele. Prace wyceniło na ponad 74,2 mln zł.
W przetargu złożonych zostało 14 ofert.
W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o przetargu na odcinek po stronie Kowar. Na przetarg czeka jeszcze tunel.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze