Reklama

Przetarg na remont torów z Ogorzelca do Kamiennej Góry

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei otworzyła dzisiaj oferty złożone w przetargu na zaprojektowanie i wykonanie prac związanych z rewitalizacją linii kolejowej między Ogorzelcem a Kamienną Góra. To kolejny przetarg związany z odtworzeniem całej linii z Kowar do Kamiennej Góry

Na wykonanie prac DSDiK zaplanowała ponad 34,1 mln zł. To mniej niż zaproponowali oferenci. Najtańszą ofertę złożyła firma Zomax z miejscowości Poraj. Swoją pracę firma wyceniła na ponad 43,6 mln zł. Najdroższą ofertę złożyło konsorcjum firm z przedsiębiorstwem Torkol z Tych na czele. Prace wyceniło na ponad 74,2 mln zł. 

Reklama

W przetargu złożonych zostało 14 ofert. 

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o przetargu na odcinek po stronie Kowar. Na przetarg czeka jeszcze tunel.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama