Gmina Lubawka ogłosiła przetarg na rozbudowę remizy OSP w Chełmsku Śląskim. Urząd czeka na oferty do 7 stycznia.
O wyborze oferty decydować będzie cena (60) i okres udzielonej gwarancji (40).
Wybrany w przetargu wykonawca będzie musiał m.in. dokonać rozbiórki części konstrukcji budynku, bram garażowych i posadzki, rozbudować budynek (dach, posadzki, nowe bramy garażowe), wykonać nową instalację elektryczną.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze