Remontowany przejazd kolejowy w Marciszowie jest już otarty. Nie trzeba już korzystać z objazdów.
Przejazd był przebudowywany w ramach remontu linii kolejowej Wałbrzych - Jelenia Góra. Zamknięcie przejazdu oznaczało konieczność korzystania z objazdów. Przejazd to część byłej drogi nr 5.
Po zakończeniu kolejnego etapu prac przejazd jest już otwarty dla samochodów. Zobacz, jak to miejsce wygląda obecnie.
Na remont czeka drugi tor, kierowcy mogą się więc spodziewać kolejnych utrudnień.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze