Wczoraj (niedziela, 8 września) w Niemczy odbyły się dożynki wojewódzko-diecezjalne. Powiat kamiennogórski reprezentowali mieszkańcy Przedwojowa.
W Niemczy zaprezentowanych zostało 20 wieńców. Za najpiękniejszy uznany został wieniec ze wsi Szklarki (powiat polkowicki). Zwycięzcy reprezentować będą województwo podczas dożynek prezydenckich w Spale.
Wśród uczestników dożynek była reprezentacja Przedwojowa. Za przygotowany wieniec otrzymali podziękowania od marszałka województwa i Dolnośląskiej Izby Rolniczej.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze