Uczniowie kamiennogórskiej ?dwójki?, jak co roku, zaprosili publiczność do uczestnictwa w ?Spotkaniach z pieśnią polską?.
Spotkania odbywają się od 2007 roku i za każdym razem tematem jest inny obszar tradycji polskiej pieśni. Tym razem dzieci przygotowały program artystyczny oparty na polskich przebojach filmowych, przy czym przegląd rozpoczął się od piosenek przedwojennych i skończył we współczesności. Podczas spotkania zaprezentowany został dorobek laureatów konkursu literackiego i plastycznego ?Wojenna codzienność?. Organizatorzy zadbali o to, aby publiczność również mogła włączyć się do śpiewania. Każdy otrzymał mini śpiewnik z tekstami wykonywanych piosenek.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze