Reklama

Prowadzili pomimo zakazu

Tylko w ciągu jednego dnia kamiennogórscy i lubawscy policjanci zatrzymali aż 3 kierowców, którzy poruszali się samochodami pomimo wydanych przez sąd zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego KPP w Kamena Górze zatrzymali 19 ? letniego mieszkańca powiatu kamiennogórskiego, który pomimo wydanego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, przemieszczał się swoim pojazdem ulicami miast. Kolejnych zatrzymań dokonali funkcjonariusze z KP w Lubawce. Pierwszy kierujący to 24 ? letni mieszkaniec Jeleniej Góry, który również przemieszczał się swoim pojazdem wbrew wydanemu przez sąd zakazowi. Trzeci z kierowców to 40 -letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego. Mężczyzna oprócz kierowania pojazdem pomimo wydanego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów, posiadał przy sobie kilka porcji narkotyków w postaci metamfetaminy oraz marihuany. Ponadto wykonany kierowcy test na obecność środków odurzających wskazał wynik pozytywny. O dalszych losach mężczyzn zdecyduje sąd.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama