Tylko w ciągu jednego dnia kamiennogórscy i lubawscy policjanci zatrzymali aż 3 kierowców, którzy poruszali się samochodami pomimo wydanych przez sąd zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego KPP w Kamena Górze zatrzymali 19 ? letniego mieszkańca powiatu kamiennogórskiego, który pomimo wydanego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, przemieszczał się swoim pojazdem ulicami miast. Kolejnych zatrzymań dokonali funkcjonariusze z KP w Lubawce. Pierwszy kierujący to 24 ? letni mieszkaniec Jeleniej Góry, który również przemieszczał się swoim pojazdem wbrew wydanemu przez sąd zakazowi. Trzeci z kierowców to 40 -letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego. Mężczyzna oprócz kierowania pojazdem pomimo wydanego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów, posiadał przy sobie kilka porcji narkotyków w postaci metamfetaminy oraz marihuany. Ponadto wykonany kierowcy test na obecność środków odurzających wskazał wynik pozytywny. O dalszych losach mężczyzn zdecyduje sąd.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze