Od jednego z internautów otrzymaliśmy film zarejestrowany na AL. Wojska Polskiego w Kamiennej Górze.
Na nagraniu widać renault megane stojące przed przejściem dla pieszych. Samochód stoi na Al. Wojska Polskiego, na prawym pasie, przeznaczonym do skrętu w prawo. Po przejściu pieszych renault rusza i jedzie prosto w ul. Okrzei.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze