Jeden z mieszkańców Lubawki poinformował nas, że oświetlenie ulic w tym mieście działa od godziny 18, a więc gdy jest jeszcze jasno. Tymczasem miasto zapowiadało wyłączenia oświetlenia w celu zmniejszenia kosztów.
Burmistrz Sławomir Antoniewski tłumaczy, że nadal trwa przestawianie systemu sterowania miejskiego oświetlenia. Docelowo lampy będą się włączać około godziny 21, świecić do północy. Ciemności potrwają do godziny 4, wtedy lampy mają się ponownie włączyć i świecić do około 6.
Ograniczenie funkcjonowania oświetlenia dotyczyć ma Lubawki i Chełmska Śląskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze