Nieustaleni sprawcy próbowali włamać się do jednego z budynków na lubawskim stoku. Zniszczenia odkryte zostały dzisiaj (środa, 23 października).
Sprawcy próbowali odciąć drzwi. Nie udało im się jednak pokonać wszystkich zabezpieczeń, do środka nie weszli. Dzisiaj konstrukcja została wzmocniona. Sprawa zgłoszona została policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze