Dzisiaj (poniedziałek, 3 czerwca) na terenie Dolnego Śląska policjanci prowadzą akcję "Pieszy kontra pojazd".
Przez cały dzień funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na zachowanie pieszych oraz kierowców wobec pieszych. Akcja ma przypomnieć pieszym, że mają nie tylko prawa, ale również obowiązki.
Policjanci zwracają uwagę na przechodzenie przez jezdnię w wyznaczonych miejscach, stosowanie elementów odblaskowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze